KONST / Litografier / Färglitografi 13693088
nr 1369 3088
Makode Linde
(f. 1981), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 147/220. Motivet: 25x20cm
Makode Linde, svensk konstnär född 1981.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:15:14
20/12 12:51:54